İhaneti uzaklarda aramayın!

Merhaba,

Her birimiz günlük hayatımız içerisinde, bizler ve sevdiklerimiz için aslında en önemli olan şeyi, sağlığımızı korumayı ciddi şekilde göz ardı ediyoruz. İstemeden de olsa içinde yaşamak zorunda olduğumuz kirli çevre, sağlıksız gıdalar, stresli iş ortamları ve sayabileceğimiz birçok çeşitli tehditle beraber, bunlar yetmiyormuş gibi bir de bilerek ve isteyerek, sağlığımızı kendimiz bozmaya çalışıyoruz. Kendi hür irademizle, bir başkasının hiçbir etkisi olmadan kendimize yaptığımız bu kötülüklerin başında da sigara içmek geliyor.

Sigaranın zararlarını saymak artık bilgi çağında olduğumuz bu dönemde son derece gereksiz. Bu bağımlılıktan öncelikle “kurtulmak” için her bireyin kendine ve sevenlerine karşı sorumluluğu olduğunu düşünüyoruz. Devletimizin ve birçok sivil toplum kuruluşunun bu konu için ciddi yatırımlar yapmaları ve gelecekteki toplumumuzun daha sağlıklı olmaları için çabalamaları bizleri gururlandırıyor.

Bu bağımlılıktan kurtulmanın zorluklarının farkında olarak, en azından bireylerin sağlığının daha az zarar görmesi için geliştirdiğimiz ürünümüz “STOP” markalı filtreli sigara ağızlıklarımızı sizlere öneriyoruz. Bu ürün, tüm dünya üzerinde sadece ATAŞ GROUP’a ait “STOP” sigara filtresinin sahip olduğu eşsiz biz özelliğe sahip : “Bir Teknik Üniversitenin Onayı“

Madrid Protokolü esaslarına uygun olarak kayıt altına alınmış ve patent verilmiş ürünümüz, 6 delikli özel tasarımı ile tüm laboratuvar testleri İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından yapılmış ve test değerleri kayıt altına alınmıştır.

Filtreli Sigara Ağızlığı, sigarayı bırakmada yardımcı bir ürün olarak ta algılanabilir. Bu ürün sigaradaki nikotin ve katranı yüksek oranda süzdüğü için sigaradan gördüğünüz zararı ciddi miktarlarda azaltır. Sigara bağımlılığından kurtulmak isteyip, henüz başarıya ulaşamamış kişilerin sıkça başvurduğu bir yöntemdir. Bu bağımlılıktan kurtulana kadar, en azından çok daha az zarar görerek hayatınıza devam edebilirsiniz.

Sigara Bağımlılığından en kısa sürede kurtulabilmeniz dileği ile…